170/h NOK

Bez języka praca w Norwegii jako kierowca kat.B – dostawca od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2018 05:41

Poszukujemy od zaraz kierowcy kat.B do rozwożenia zakupów w Bergen. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na stanowisku dostawcy. Pracodawca wymaga od kandydatów komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 170 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się rozwożeniem dostaw zakupów do klientów samochodem służbowym
  • konieczność pobierania opłat, wydawanie zamówień – wnoszenie za próg, odbieranie pokwitowań odbioru
  • praca wykonywania będzie zgodnie z grafikiem

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • aktualny dokument o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 3 miesięczny okres próbny
  • osoby najlepsze będą mogły przedłużyć okres zatrudnienia
  • wsparcie w szukaniu zakwaterowania na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie oraz dodatki do zarobków w postaci premii
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?
Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 4495a92006e815bc

3 komentarze na “Bez języka praca w Norwegii jako kierowca kat.B – dostawca od zaraz Bergen”

  1. piotras30 na 4 marca 2018 @ 15:09

    witam poszukuje dodatkowej pracy jako kierowsca kat b mieszkam w bergn od dawna i mam bardzo dobrą znajomoćś topograficzna miasta ptosze o kontakt

  2. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:40

    Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Wypełniałem podany formularz. Proszę o kontakt. Tel. + 48 795-795-208 lub e-mail: akademiks26@o2.pl

  3. Piotr Kaminski na 10 marca 2018 @ 00:52

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz ” Kierowca /Dostawca zakupów z kat.B “. Znam bardzo dobrze język angielski. Jestem inżynierem nawigatorem specjalność transport morski. Byłem oficerem między innymi na statkach armatorów norweskich (zakończyłem już pracę na morzu). Znam dobrze Norwegię i Bergen. Mam emeryturę ale muszę do niej dorobić więc zdecydowałem się podjąć taką pracę. Gwarantuję wysokie zdyscyplinowanie i wysoką jakość usług. Posiadam doskonałą orientację w terenie (nawigacja to mój zawód). Czekam na kontakt e-mailowy: kaptkam@onet.pl.