do uzgodnienia NOK

Bez języka praca w Norwegii na budowie dla malarza Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 23:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla malarza przy malowaniu natryskowym dużych powierzchni. Zatrudnienie na budowie w Stavanger dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger,Oslo, Bergen – Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • malowanie ścian
  • odnawianie na dużych powierzchniach
  • głównie malowanie natryskowe

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zorganizowanie, fachowość
  • znajomość nowoczesnych technik malarskich oraz materiałów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w Norwegii lub innym państwie Skandynawskim
  • umiejętność obsługiwania sprzętu malarskiego do dużych powierzchni

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na norweskiej umowie z możliwością przejścia na stałą umowę
  • bardzo dobre zarobki i uczciwe warunki
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w kwestiach urzędowych, np. przy składaniu dokumentów w celu otrzymania świadczeń na dziecko
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres:
agb@cwork.no lub syb@cwork.no

źródło: http://cwork.pl/oferty-pracy/hot-jobs/malarz-3/

ID ogłoszenia: 666566f4bbeb19c3