199/h NOK

Bez języka praca w Norwegii od zaraz dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi w hotelu z Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2023 00:54

Hotel z Fredrikstad poszukuje od zaraz pokojówek do pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi i apartamentów gościnnych. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, ale konieczny będzie komunikatywny angielski. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka hotelu

Miasto: Fredrikstad. Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 199 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu apartamentów i pokoi hotelowych zgodnie z wymaganym standardem

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, regularność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy zespołowej
  • samodzielność, solidność

Zapewniamy:

  • za darmo zorganizowane zamieszkanie przez pierwsze miesiące próbne, potem konieczne jest zorganizowanie sobie zamieszkania we własnym zakresie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premie na święta, wakacje i uznaniowe
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta przez cały okres trwania umowy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 23864027b005a487