164/h NOK NOK

Bez języka praca w Norwegii od zaraz pokojówka-sprzątanie w hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:03

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu pokoi w hotelu. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz dla osób bez języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca pokojówki polegać będzie na sprzątaniu pokoi oraz apartamentów gościnnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wymienianiem ręczników, uzupełnianiem mini barku, kosmetyków oraz środków higienicznych, myciem łazienki, wynoszeniem odpadów, ścieleniem łóżka itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetna organizacja czasu pracy
  • terminowe wypełnianie zadań
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • przykładanie się do pracy, skrupulatność
  • uczciwość
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatny dostęp do internetu hotelowego po wi-fi
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • pracodawca zapewnia częściowe dofinansowanie do jedzenia w restauracji hotelowej
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu – do dyspozycji jest komfortowy pokój jednoosobowy z małą lodówką, kuchenką oraz łazienką

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 3775a87ff6bb5b90

6 komentarzy na “Bez języka praca w Norwegii od zaraz pokojówka-sprzątanie w hotelu Fredrikstad”

  1. rudzielec na 23 lutego 2018 @ 14:15

    PROSZE O KONTAKT PILNIE SZUKAM PRACY MIESZKAM W MOSS 30 KM OD FREDRKSTAD rudaola33@gmail.com

  2. Jestem zainteresowana, poproszę o kontakt: ledwonmonikaa@gmail.com

  3. Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +48792818332

  4. Dzień dobry, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt pod numerem :
    +48517191391

  5. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:47

    Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z narzeczonym od zaraz. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl

  6. Witam
    jestem zainteresowana oferta pracy , mieszkam w Norwegii
    znam j.angielski i mam doswiadczenie w sprzataniu
    +48 692990199
    Urszula