169 brutto NOK

Bez języka praca w Norwegii przy pakowaniu artykułów gospodarczych od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2017 05:24

Dystrybutor produktów AGD poszukuje od zaraz 2 pakowaczy (może być para). Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów do wysyłki dla klientów hurtowych, jak i detalicznych.

Stanowisko: pakowacz / komisjoner

Miejsce pracy: Bergen

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 169 NOK brutto /godz

Start: marzec 2017

Zadania:

Praca w firmie dystrybucyjnej zajmującej się handlem artykułami gospodarczymi takimi jak środki czystości (płyny do prania, detergenty, mopy, ścierki itp.) Zadaniem pracownika będzie pakowanie artykułów do wysyłki dla klientów detalicznych oraz firm. Asortyment pakowany jest zgodnie z listą zamówienia i następnie oklejany do transportu wraz z adresem nabywcy. Duże zamówienia pakowane są w systemie paletowym.

Wymagania:

– motywacja, szybkość, umiejętność pracy pod presją czasu

– znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym

– dyspozycyjność od II połowy marca na minimum 3 miesiące

– gotowość do pracy na nadgodziny, jeśli będzie taka konieczność

– mile widziane osoby posiadające doświadczenie magazynowe lub pracujące wcześniej przy pakowaniu zamówień

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia

– zapewnione odpłatne zakwaterowaniem lub wsparcie przy samodzielnym wynajęciu mieszkania

– terminowe wypłaty należności bezpośrednio na konto walutowe

– telefoniczne wsparcie koordynatora znającego język norweski

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

“Pakowacz art. gospodarczych Bergen”

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 27858c20f9b65f71

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Norwegii przy pakowaniu artykułów gospodarczych od zaraz Bergen”

  1. grzegorz1975 na 15 marca 2017 @ 21:55

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą .Mój tel 668275826/
    Pozdr