200-210/h NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii na budowie malarz-szpachlarz od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2020 04:01

Firma z Bergen poszukuje budowlańców także bez znajomości języka do pracy w Norwegii na budowie od zaraz w charakterze malarza-szpachlarza przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: pracownik budowlany – malarz/szpachlarz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 200 – 210 NOK brutto na godz. (wyższe w zależności od projektu).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac malarskich na obiektach budowlanych.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego;
  • nie jest potrzebny j. norweski, ale wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze Skandynawii.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • umowę o pracę zgodą z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • umowę, która gwarantuje takie same warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, jak te obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym;
  • bardzo dobre warunki finansowe;;
  • bezpłatny przelot do Norwegii – przy większości projektów;
  • zlecenia na dłuższy czas;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, a także od nieszczęśliwych wypadków, odprowadzanie składek emerytalnych oraz zasiłek na dzieci itp.;
  • możliwość skorzystania z feriepenger – 12%.

Aplikacja:

CV należy wysłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/norwegia-bergen/14890307

ID ogłoszenia: 2935e7567ab790f7