do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii 2023 na magazynie AGD od zaraz we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 00:28

Ogłoszenie pracy w Norwegii skierowane również do osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD od zaraz we Fredrikstad. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie dla pracowników na miejscu.

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Stanowisko: Pracownik magazynu

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w charakterze pomocnika magazyniera w hurtowni sprzętu AGD przy wspieraniu codziennych
  • prac usprawniających przepływ towarów
  • do zadań należeć będzie zbieranie towarów pod zamówienia oraz przygotowanie ich do wysyłki
  • przygotowanie odpowiednich dokumentów
  • pilnowanie porządku
  • współpracowanie z innymi działami
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wielozadaniowość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • przebojowość
  • odpowiedzialność
  • terminowość
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych – czasem zdarzają się takie sytuacje
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • rzetelne szkolenia pracownicze i bezpieczne środowisko pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie, koszt od osoby to 3000 NOK miesięcznie
  • pracodawca zwraca za pierwszy lot do Norwegii/częściowe opłaty za benzynę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, kadrowych, w bankach czy urzędach
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 04/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 13062518e44d4ddf