do ustalenia NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni RTV Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 00:34

Ciekawa propozycja pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV z Bergen. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla komisjonerów bez znajomości języka norweskiego, aczkolwiek konieczny jest język angielski.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • rozładunek dostaw i ich przeliczanie sprzętu RTV
  • rozkładanie towaru na regały zgodnie z kluczem
  • zbieranie zamówień zgodnie z listą
  • aktualizowanie bazy danych w systemie informatycznym
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność współpracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie firmie dobrze działającej na rynku międzynarodowym
  • pracę na okres 6 miesięcy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie – lub opcja samodzielnego zorganizowania miejsca do mieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 77/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 130597cfef3c0210

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni RTV Bergen”

  1. Renato Walkowiak 1978 na 17 sierpnia 2017 @ 10:26

    Moge zacząć pracę od momentu jak dotrę do norwegi nie mam tam zakwaterowania czy jest jakaś możliwość pomocy w tej sprawie j angielsk dobry obecnie znajduje się w uk rozważam zmianę poważnie żyje z partnerka czy dla niej by się też coś znalazło oboje jesteśmy bardzo elastyczni w asymilowaniu wnowym środowisku nasze cv podeślę na wyżej podany adres email