Do uzg. NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 00:57

Hurtownia części samochodowych z Bergen od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Norwegii na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu wysyłek. Mieszkanie zapewnione na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lutego / marca 2023

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy to pomocnik magazyniera w hurtowni części samochodowych, gdzie do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień, dbanie o porządek i odpowiednie zatowarowanie magazynu, przeliczanie towarów, przyjmowanie dostaw oraz współpraca z innymi działami.

Oczekiwania:

Wymagania od pracownika to dostępność od zaraz, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, dobra kondycja fizyczna, energiczność, zdolność do pracy w zespole oraz pracowitość.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia zatrudnienie na pełny etat na podstawie norweskiej umowy o pracę, możliwość podjęcia pracy od zaraz, szkolenie pracownicze, organizowane zakwaterowanie (odpłatne), wsparcie polskojęzycznego koordynatora, pomoc w dopełnianiu formalności, solidne wynagrodzenie wypłacane na czas oraz płatny urlop.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/03/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 17963ef914b9f24c