166 NOK/h NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 00:09

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w Oslo od zaraz przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Pensja: stawka godzinowa w wysokości 166 NOK

Termin: od zaraz

Wakaty: 12

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana, manualna praca w szybkim tempie
  • obowiązkiem pracownika będzie samodzielne składanie i pakowanie słodyczy w zestawy prezentowe

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, solidność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na 6 miesięcy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pensję wypłacaną przelewem na kontro pracownicza
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 50 NOK dziennie od osoby
  • opieka rezydenta Polaka
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja kupienia świeżego obiadu w kantynie pracowniczej na miejscu – koszt to 100 NOK dziennie

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/002/22

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@postinbox.com z dopiskiem w tytule nr ref ps/009/21

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 52961f42be44df05