167 brutto NOK

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2016 00:49

Dystrybutor kosmetyków z okolic Bergen poszukuje 2 pakowaczy. Praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu perfum, dezodorantów bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oczekuje komunikatywnego języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 167 NOK Brutto/h
Liczba miejsc: 2
Umowa: na czas określony – 3 miesiące
Start: początek września 2016

Zadania:
Praca polega na rozpakowywaniu kosmetyków – perfum, kremów, dezodorantów oraz ich ponowne zapakowanie w formie promocyjnych zestawów prezentowych. Gotowe zestawy należy ofoliować i nakleić nalepki z kodami kreskowymi.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (minimum jedna osoba na grupę)
– doświadczenie przy pakowaniu będzie dodatkowym atutem
– dyspozycyjność od początku września 2016
– zaświadczenie o niekaralności
– umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:
– zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu na cały okres trwania kontraktu (koszt mieszkania będzie odliczony od wynagrodzenia).
– zatrudnienie w pełni legalne na warunkach norweskich z pełnym ubezpieczeniem
– pomoc z dopełnieniem wszystkich potrzebnych formalności
– wsparcie polskiego konsultanta na miejscu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/070/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 25557c0d08bf08a6