175/h brutto NOK

Bez znajomości języka dla par Norwegia praca od zaraz na produkcji napojów 2021 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 02:26

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par na produkcji napojów w fabryce z Lillehammer. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2021 bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej napoje izotoniczne i energetyczne
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku przydzielana będzie do prac na wszelkich etapach produkcji zależnie od aktualnego zapotrzebowania
  • prace polegają między innymi, na: dbaniu o wysoką jakość i przeprowadzaniu kontroli jakości, wykonywaniu prac manualnych, prostych i powtarzalnych, wykładaniu opakowań na taśmę, pakowaniu, obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych, dbaniu o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpieczne środowisko pracy
  • wszelkie środki ostrożności
  • odpowiedzi uniform do pracy
  • profesjonalne wdrożenie pracownicze w języku polskim
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 51460796a3372128