162/h NOK

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz 2018 przy melioracji Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2018 18:16

Propozycja podjęcia zatrudnienia tymczasowego w Drammen od zaraz przy melioracji rowów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2018 dla chętnych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Zarobki: 162 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • jest to praca fizyczna w trudnych warunkach, polegająca na wykonywaniu zadań przy melioracji rowów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie usuwanie odpadów, wykaszanie traw, odmulanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • pracowitość, zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz do końca września bieżącego roku

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu, koszt miesięczny od osoby to 2500 NOK
  • legalną umowę norweską na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015, 2016, 2017 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2018.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Melioracja, Drammen”

ID ogłoszenia: 925b1bb8fec37ad