162/h NOK NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna 2017 od zaraz przy melioracji Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2017 02:00

Od zaraz zatrudnimy pracowników również bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Drammen 2017 przy melioracji rowów, do podjęcia na czas określony.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejscowość: Drammen, Norwegia
Termin: od zaraz
Pensja: 162 NOK na godzinę pracy
Czas trwania umowy: do końca września 2017

Obowiązki:

  • praca fizyczna w grupie kilu osobowej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się usuwaniem odpadów i oczyszczaniem dna, odmulaniem, wykaszaniem traw

Wymagania:

  • brak problemów zdrowotnych oraz bardzo dobre zdrowie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • odzież roboczą za darmo
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 2500 NOK miesięcznie
  • pracę od zaraz do końca września 2017
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wszelkich problematycznych kwestiach na miejscu

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015, 2016 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2017.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca w Norwegii od zaraz przy melioracji rowów, Drammen”

ID ogłoszenia: 86558e5706a90c63

2 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna 2017 od zaraz przy melioracji Drammen”

  1. barmed553@wp.pl na 18 kwietnia 2017 @ 03:35

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą. Dwuch 19 latków z prawojazdami kategorii B, bez nałogów, przyzwyczajeni do pracy fizycznej. Znamy angielski w stopniu komunikatywnym oraz nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Jesteśmy zmobilizowani i chętni do pracy.

    Proszę o więcej informacji
    Email: barmed553@wp.pl

  2. barmed553@wp.pl na 18 kwietnia 2017 @ 03:35

    Telefon: 786186025