158 NOK/h + zamieszkanie NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie przesyłek Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 września 2016 04:08

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od października 2016 przy rozładunku i sortowaniu paczek. Zatrudnienie w Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Fredrikstad, Norwegia
Początek umowy: od października 2016
Zarobki: 158 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie logistycznym firmy przewozowej
  • pracownik zajmować się będzie zadaniami fizycznymi, polegającymi na rozładunku i załadunku, sortowaniu paczek przy taśmie
  • co więcej osoba zatrudniona będzie również kontrolowała jakość paczek i zabezpieczała je w razie uszkodzenia oraz spisywała odpowiednie raporty
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Norwegii od października
  • gotowość do pracy zmianowej
  • szybkość we wdrażaniu się
  • zorganizowanie, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • punktualność, zaangażowanie, wydajność

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • umowę o pracę na warunkach norweskich, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pomoc przy formalnościach
  • bezpłatne zamieszkanie – pracownik musi jedynie wpłacić kaucję – która będzie odciągnięta z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 53157e08da1831b3

2 komentarze na “Bez znajomości języka Norwegia praca fizyczna od zaraz sortowanie przesyłek Fredrikstad”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta, lecz nie dziala mi link rekrutacyjny. Prosilbym o Kontakt.

    Wapek91@o2.pl

    Wiek: 25 lat
    Znajomosc jezyka Angielskiego w stopniu Dobrym.
    Jezyk Niemiecki w Stopniu Komunikatywnym.

  2. mdrozdowski na 21 września 2016 @ 20:48

    pracownik fizyczny – centrum logistyczne ffredrikstad
    Witam jestem zainteresowany pracą na magazynie
    znam biegle angielski
    mój numer tel to 0048 694 010 483
    Pozdrawiam
    Maciej Drozdowski