od 165 brutto/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca na magazynie obuwia od zaraz w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2021 21:05

Hurtownia z obuwiem w Stavanger poszukuje od zaraz dyspozycyjnych osób do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Wynagrodzenie: od 165 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od grudnia 2021

Umowa: na czas określony z możliwością przedłużenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • obsługiwanie komputera, wózka widłowego, skanerów, bram itp.
  • przyjmowanie oraz rozliczanie dostaw
  • rozładunek towarów
  • zbieranie zamówień hurtowych i indywidualnych
  • pakowanie oraz zabezpieczanie
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność wydajnej pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • system jednozmianowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze przeprowadzone na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • pomoc koordynatora Polaka i wsparcie w każdej sprawie
  • zakwaterowanie odpłatne zapewnione na miejscu – cena zależna od standardu oraz lokalizacji
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 12/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 38461a28fb689b18