193,20/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca na produkcji opakowań od zaraz Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2023 00:24

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii od zaraz przy produkcji opakowań kartonowych w fabryce z Oslo. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego z opcją zakwaterowania na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 193,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

Praca polegająca na obsłudze maszyn do produkcji opakowań kartonowych, wykonywaniu czynności związanych z pakowaniem oraz nadzorowaniu procesów cięcia i poprawiania wyrobów.

Wymagania:

  • Dostępność do rozpoczęcia pracy natychmiast
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność do pracy w zespole i wykonywania pracy efektywnie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres trzech miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • Stałą umowę o pracę dla najlepszych pracowników
  • Pomoc polskojęzycznego rezydenta w dopełnianiu formalności urzędowych (wymagana wcześniejsza informacja)
  • Bezpłatne zamieszkanie przez pierwsze trzy miesiące w cenie 2500 NOK, po tym okresie konieczność zorganizowania zakwaterowania we własnym zakresie
  • Atrakcyjne zarobki.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 6706439cb0e03459