156,80/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz Fredrikstad na magazynie odzieżowym

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2016 02:37

Pilnie poszukujemy pracowników na magazyn we Fredrikstad przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Fredrikstad

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Stawka godzinowa: 156,80 NOK na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz – ASAP

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie towaru na podstawie zamówień składanych drogą elektroniczną
  • zabezpieczenie produktów przed wysyłką

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej – także zmiany nocne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane osoby mobilne
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie
  • samodzielność
  • zdolność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskiego rezydenta
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • umowę na czas określony
  • dla chętnych możliwość prac w godzinach nadliczbowych oraz w soboty
  • płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 785578d6ebc30a7d