do uzgodnienia NOK

Bez znajomosci języka Norwegia praca od zaraz na magazynie AGD Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2017 19:27

Od zaraz oferujemy pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie we Fredrikstad przy zbieraniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do ustalenia NOK

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni AGD przy zbieraniu zamówień dla klientów
  • rozładunek dostaw, przeliczanie towaru i rozkładanie go we właściwym miejscu
  • prowadzenie dokumentacji
  • wprowadzanie danych do systemy komputerowego
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie
  • odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na pół roku
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie lub opcja zorganizowania sobie lokum we własnym zakresie
  • pracę w firmie sprawnie działającej na rynku międzynarodowym

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.
Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 72/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 74259d898c316e88

2 komentarze na “Bez znajomosci języka Norwegia praca od zaraz na magazynie AGD Fredrikstad”

  1. Jestem zaintetesowany Państwa ofertą pracy.
    Posiadam doświadczenie, certyfikat na wózek widlowy, prawo jazdy cat C, znam angielski, jestem mobilny. Zapraszam do kontaktu

  2. Witam serdecznie,
    wraz z mężem bylibyśmy zainteresowani Państwa ofertą, oboje mamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz przy pracy z żywnością. Oboje znamy angielski w stopniu komunikatywnym i uczymy się norweskiego. Jeżeli oferta jest nadal aktualna prosimy o kontakt: e-mail dawidchomiak@wp.pl lub tel. 505222585
    Serdecznie pozdrawiamy
    Dawid i Agnieszka Chomiak