do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie hurtowni RTV Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2021 22:06

Oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie oraz zabezpieczanie
  • zbieranie zamówień indywidualnych i hurtowych
  • pilnowanie porządku
  • przyjmowanie oraz rozliczanie zwrotów
  • obsługiwanie komputera, wózka paletowego

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na pół roku
  • świadczenia socjalne i ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 09/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 9126145c6275b89d