Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

175/h brutto NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z napojami Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 12 sierpnia 2018 01:21
  • Wygasa: 41 dni, 19 godziny

Od zaraz oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w hurtowni z napojami Oslo na stanowisku magazyniera przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Start: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku magazyniera w hurtowni z napojami
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień i pakowanie towarów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę wózka paletowego oraz skanera
  • ponadto pakowanie, paletowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienność, odpowiedzialność, rzetelne wypełnianie obowiązków
  • samodzielność
  • zdolność do wykonywania pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • legalne warunki
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID Ogłoszenia: 4615b6f50ccd19e6

45 liczba wyświetleń, 7 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z napojami Oslo 2018”

  1. Marcin Dusza na 14 sierpnia 2018 @ 14:51

    Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz ”Magazynier/Komisjoner Oslo” tel 515510513.