175/h brutto NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z napojami Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:54

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni z napojami w Oslo. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2019 również bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień i układaniu produktów na palety
  • głównie obsługiwanie zamówień hurtowych
  • obsługiwanie komputera, skanera oraz wózka paletowego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy z komputerem oraz innymi urządzeniami
  • elastyczność, wielozadaniowość
  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość przenoszenia skrzynek o wadze do ok. 20 kg
  • dobra kondycja fizyczna
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gwarancję płacenia podatku oraz opłacania świadczeń
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1555d15d420214f7

6 komentarzy na “Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z napojami Oslo 2019”

  1. AleksandraSocha123 na 4 lipca 2019 @ 19:03

    Witam serdecznie
    Jestem bardzo zainteresowana możliwością podjęcia tej pracy. Spełniam wszystkie podane warunki. Link niestety jest nieaktywny więc nie można się zalogować poprzez formularz.
    Proszę o kontakt ,mieszkam w Oslo, tel 48612566

  2. tester24pl na 18 lipca 2019 @ 13:54

    Witam 4 lata doswiadczenie na magazynie spozywczym numer 513125671 prosze o kontakt

  3. daria1104 na 23 lipca 2019 @ 12:18

    witam, dwie osoby chętne do podjęcia pracy w Norwegii. Kontakt: 505296343

  4. Marcin19822 na 23 lipca 2019 @ 13:51

    Jestem zainteresowany praca Mieszkam w oslo Moj numer +4796986809 proszeno kontakt

  5. PatrykGalczak na 2 sierpnia 2019 @ 10:12

    Witam jestem zainteresowany dana oferta, mam 27 lat i pracowałem na podobnym
    Stanowisku jako order picker proszę o kontakt +48 730562493

  6. jeszcze sa 2 osoby zainteresowany ta oferta. jeden z doswiadczeniem na podobnym stanowisku +48537779060