do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz na magazynie z oświetleniem Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 02:36

Pilnie poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem. Zatrudnienie od zaraz w Bergen przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia NOK
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni oświetlenia, z asortymentem w którego skład wchodzą lampy, żarówki, lampki nocne, żyrandole, latarki, plafony, itp.
  • kompletowanie zamówień oraz zabezpieczanie i pakowanie towarów

Oczekiwania:

  • sumienność
  • atutem będzie doświadczenie magazynowe
  • dobre zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość języka norweskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • uczciwość
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w Norwegii od zaraz na 3 miesiące (początkowo okres próbny)
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy już bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • legalną umowę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego mo/03/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworkers@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3758cb203d97a01