168,20/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca pakowanie perfum od zaraz w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2020 01:56

Dla pakowaczy na terenie Oslo dostępna od zaraz legalna praca w Norwegii przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu mieszkania na terenie Oslo lub okolic.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca przy taśmociągu, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości produktów kosmetycznych i pakowaniu ich do opakowań kartonowych
  • pracownik może być również odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych – po uprzednim przeszkoleniu, dbaniu o wysoką jakość, etykietowanie, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolności manualne
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie uwagi do szczegółów
  • dokładność, skrupulatność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy 2 miesięcznej z możliwością przedłużenia
  • w pełni norweskie warunki zatrudnienia – z ubezpieczeniem, świadczeniami, płatnym urlopem itp.
  • system jednozmianowy
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin
  • przeszkolenie
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • opiekę kadrowo-administracyjno-organizacyjną na miejscu

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 009/2020″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 4555f4985ab89eac