164 /h brutto NOK

Bez znajomości języka od zaraz Norwegia praca na magazynie Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 00:37

Dam tymczasową pracę w Norwegii w hurtowni odzieżowej. Ogłoszenie ze Stavanger do podjęcia od zaraz na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Poszukiwani pracownicy muszą dobrze porozumiewać się w języku angielskim.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Stavanger

Zarobki: 164 NOK/h brutto

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Termin: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony w hurtowni odzieżowej na magazynie. Głównym zadaniem będzie pakowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki na potrzeby sklepów. Wiąże się z tym montaż zabezpieczeń antykradzieżowych – klipsów i stikerów, porządne pakowanie, foliowanie, przygotowywanie paczek zbiorczych i wysyłka.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zwinność, zręczność, odpowiedzialność
  • posiadanie aktualnego dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • możliwość pilnego wyjazdu do Norwegii na przynajmniej 3 miesiące
  • sprawność manualna
  • spostrzegawczość
  • samodzielność
  • dbanie o wypracowywanie norm stanowiskowych

Zapewniamy:

  • umowę na okres 3 miesięcy
  • wsparcie polskiego przedstawiciela
  • satysfakcjonujące warunki oraz terminowe wypłacanie pensji
  • pracę zmianową w pełnym wymiarze godzinowym

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „hurtownia odzieży – magazyn 10/15”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 17756381e3460d44