172,40 brutto NOK

Bez znajomości języka od zaraz Norwegia praca przy produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 01:44

Fabryka kremu czekoladowego do smarowania z Oslo poszukuje od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii przy produkcji. Aktualne ogłoszenie także dla osób bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 172,40 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Start: druga połowa sierpnia 2016

Zadania:
– fizyczna praca na linii produkcyjnej w procesie wytwarzania kremu czekoladowo-nugatowego (różne obowiązki przydzielone po przejściu szkolenia)
– zadania będą przydzielone według predyspozycji pracownika
– do obowiązków może zaliczać się dostarczenie półproduktów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, kontrola jakości oraz proste prace magazynowe

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację (norweski nie jest konieczny, ale będzie atutem)
– mile widziane osoby z doświadczenie w produkcji spożywczej
– dyspozycyjność na okres co najmniej 4 miesięcy
– zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji
– dokładność, rzetelność, umiejętność pracy w szybkim tempie
– umiejętność pracy zespołowej – bezkonfliktowość

Oferujemy:
– atrakcyjne, legalne zatrudnienie na okres 4 miesięcy w Norwegii
– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– umowa podpisywana bezpośrednio z Norweską firmą bez pośrednictwa agencji
– brak opłat i prowizji po stronie pracownika
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2016”.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacjanorwegia2016

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 14857a264a7512e5

4 komentarze na “Bez znajomości języka od zaraz Norwegia praca przy produkcji kremu czekoladowego Oslo”

  1. Proszę o kontakt kkkkkk.94@wp.pl

  2. Proszę o kontakt kkkkkk.94@wp.pl

  3. karolkorpas2 na 10 sierpnia 2016 @ 13:50

    Proszę o kontakt tel. 724253047 lub e-mail. karolkorpas@wp.pl . Jestem zainteresowany i to bardzo.

  4. Wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta pracy komunikatywny angielski doswiadcze nie pracy za granica 07904486600 ania172@autograf.pl