171 brutto/h NOK

Bez znajomości jezyka od zaraz praca w Norwegii przy produkcji lodów w fabryce z Gjelleråse

  • Miasto: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 04:56

Fabryka z Gjelleråse poszukuje kandydatów także bez znajomości języka do podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii przy produkcji lodów. Zatrudnienie od zaraz do końca czerwca 2019 dla 4 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2019

Wakaty: 4

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Umowa: na pół roku (do końca czerwca)

Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia

Obowiązki:

  • praca na produkcji lodów przy obsłudze maszyn, pakowaniu, dbaniu o ciągłość produkcji
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość i wykonywanie wszelkich zadań przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zmotywowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • zdolność do kooperacji
  • atutem będzie znajomość norm ISO 22000:2005 i/lub HACCP
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od stycznia 209 na 6 miesięcy
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc na miejscu

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2019”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 6415c54d5ee4f374

4 komentarze na “Bez znajomości jezyka od zaraz praca w Norwegii przy produkcji lodów w fabryce z Gjelleråse”

  1. Jestem zainteresowany z moja dziewczyna prosze o kontakt

  2. witam. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.

  3. Link do podanej strony nie działa Jestem zainteresowany ofertą i gotowy wyjechać w każdej chwili 48 663 457 826

  4. Marcin831212 na 17 kwietnia 2019 @ 18:08

    Jestem zainteresowany