162/h brutto NOK NOK

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii na produkcji rybnej Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2015 00:09

Przetwórnia rybna z Bergen poszukuje pilnie pracowników na produkcję przy filetowaniu łososia. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rybnej

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Wynagrodzenie: 162 na godzinę brutto NOK

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na filetowaniu łososia na taśmie produkcyjnej w przetwórni rybnej
  • zadania wykonywane będą na stołach lub przy maszynach
  • obsługiwanie noża
  • inne prace jak pakowanie mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie zdobyte w branży rybnej
  • możliwość zabrania swojego auta na czas trwania umowy
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • podpisanie umowy na norweskich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie każdego pracownika
  • oferujemy pomoc w zorganizowania zakwaterowania w uczciwej cenie

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV w języku angielskim z załączeniem aktualnej fotografii należy przesłać na adres: petra@eterni.no

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem: +48 666 257 400

źródło: epracazagranica.pl

ID ogłoszenia: 65156254ed0eaee0