168,20/h NOK

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie od zaraz Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2018 05:17

Sklep internetowy z siedzibą z Drammen zatrudni do zbierania zamówień na magazynie. Oferta pracy w Norwegii 2018 aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Stawka godzinowa: 168,20 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w firmie sprzedającej akcesoria komputerowe, gry, książki, płyty i sprzęt elektroniczny
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem, odpowiednie zapakowanie i wysłanie do klientów
  • praca wykonywana jest z użyciem skanera ręcznego

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • zaangażowanie, pracowitość, wydajność
  • umiejętność dobrego porozumiewania się w języku angielskim

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w Norwegii bez konieczności porozumiewania się w języku norweskim
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego m/015/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 6705aeccf190121f

2 komentarze na “Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie od zaraz Drammen”

  1. Zaaplikowałam! Mieszkam w Drammen

  2. tester24pl na 14 czerwca 2018 @ 12:04

    Witam jestem zainteresowany 513-125-671