166/h NOK

Bez znajomości jezyka praca Norwegia dla par od zaraz przy pakowaniu kawy Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2021 03:03

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie 2021 w Oslo od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Pakowacz zestawów promocyjnych

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • prosta i powtarzalna praca manualna, przy pakowaniu kawy wraz z gratisem do opakowań kartonowych z przeźroczystym frontem
  • pracodawca zapewnia krótkie ale treściwe szkolenie wprowadzające oraz odpowiedni strój i środki ochrony osobistej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkość, zwinność
  • dostępność od zaraz
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie, koszt od 3500 do 6000 NOK od pary miesięcznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • norweskie warunki
  • w pełni respektowane prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przejścia na stałą

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres e-mail z tytułem „pakowacz kawy Oslo 03/2021”. Rekrutacja aktywna do końca marca 2021.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3936054905a33d26