156,80/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia na magazynie z odzieżą od zaraz 2020 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2020 03:46

Hurtownia odzieży z Fredrikstad poszukuje od zaraz osoby do pracy w Norwegii na magazynie. Oferta 2020 bez znajomości języka przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych na magazynie z odzieżą
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przyjmowanie towarów na magazynie, kompletowanie i wysyłka zamówień, obsługiwanie sprzętów (komputera, wózka paletowego, skanera itp.)
  • pracownik odpowiedzialny będzie za współpracowania z zewnętrznymi firmami oraz innymi działami

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • prawo do płatnego urlopu
  • pracę na zmianie nocnej
  • gruntowne przeszkolenie oraz trening pracowniczy
  • pakiet dofinansowania dań na stołówce pracowniczej – dobre jedzenie w niskich cenach dla wszystkich pracowników

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 9705f372b0424008