do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz magazyn hurtowni AGD Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2021 00:56

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych również bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia NOK

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień hurtowych i indywidualnych składanych drogą elektroniczną
  • obsługiwanie sprzętów magazynowych – wózków, skanerów, komputerów, systemu bram itp.
  • pakowanie zamówień, zabezpieczanie, kontrola i wysyłka
  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie zgodności oraz rozładunek
  • rozliczanie zwrotów
  • aktualizowanie baz danych
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • punktualność, solidność
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość do pracy w środowisku monitorowanym
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie takie zapotrzebowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pełny wymiar godzinowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • na miejscu wsparcie rezydenta polskojęzycznego we wszelkich możliwych sprawach – prosimy ze wszystkimi sprawami wymagającymi wsparcia zgłaszać się do niego, po ustaleniu terminu pracownik pomoże nawet w dopełnianiu formalności urzędowych!
  • liczne szkolenia
  • środki ochronne

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 011/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 641617d2b26ac6cb