168,20/h brutto NOK

Bez znajomości jezyka praca Norwegia od zaraz na magazynie ze sprzętem IT Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 03:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem IT w Drammen przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac porządkowych
  • samodzielnie kompletowanie zamówień składanych drogą elektroniczną na sprzęt IT
  • obsługa wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • rozładunek i załadunek towarów

Wymagania:

  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w pierwszych dniach
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • wsparcie przy zakładaniu konta w banku, wytłumaczeniu przepisów prawnych itp.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego m/02/19. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 6915c5f3ef347e54