173/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 01:48

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w fabryce z Oslo do podjęcia od zaraz na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • prosta praca polegająca na wspieraniu zadań pomocniczych na produkcji opakowań kartonowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn – cięcie, składanie i pakowanie arkuszy
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy o profilu poligraficznym
  • motywacja, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wysokie wynagrodzenie
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pierwszą umowę za pośrednictwem agencji pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc przy wszelkich sprawach – zarówno prywatnych jak służbowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 2500 NOK miesięcznie przez okres 3 miesięcy – później konieczność zorganizowania sobie mieszkania we własnym zakresie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3885b658847a8bf4

18 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań, Oslo”

  1. Lolek09876 na 5 sierpnia 2018 @ 12:08

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 530-810-958

  2. Dominika285 na 6 sierpnia 2018 @ 11:02

    Dzień dobry jestem zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt butarata1@gmail.com

  3. pioter92_09 na 7 sierpnia 2018 @ 11:43

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt e-mail. Lub przez nr tel 519450299

  4. Daniel Sadowski na 7 sierpnia 2018 @ 16:24

    Witam, jestem zainteresowany powyższą ofertą. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 503 667 177

  5. Dominik1992ch na 7 sierpnia 2018 @ 22:01

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jaką przedstawiacie numer kontaktowy 721427634

  6. Rafalkowalenko@interia.pl na 8 sierpnia 2018 @ 08:39

    Jestem zainteresowany ofertą
    kontakt +48 693814830

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 698294342

  8. Marcin Dusza na 8 sierpnia 2018 @ 14:29

    Przepraszam za błąd.Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz.Mój numer telefonu +48515510513

  9. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt tel 739 900 532
    Pozdrawaim

  10. Witam , jestem zainteresowany państwa ofertą .
    Bardzo proszę o kontakt na podany numer:
    530 415 818.

  11. Witam , jestem zainteresowany państwa ofertą.

  12. pawel11111 na 11 sierpnia 2018 @ 11:44

    Witam. Jestem zainteresowany pracą tel. 532 326 977 lub pczerniak8@gmail.com

  13. Michal ciecierski na 12 sierpnia 2018 @ 10:17

    Witam jestem zainteresowany propozycja pracy prosze o kontakt 510508430 Rozalia1398@o2.pl

  14. Witam ,jestem zainteresiwany prosze o kontakt kuchtarr@gmail.com,obecnie pracuje w No

  15. Witam
    Proszę o kontakt telefoniczny
    882612590 – Michał
    Dziękuję

  16. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt email lub telefoniczny:
    1986adam1986@gmail.com
    728555959
    Obecnie przebywam w Oslo, pozdrawiam Adam

  17. Witam jestem zainteresowany pracą .prosze o kontakt. tel.796341021. mirek19730225@wp.pl Mieszkam 40km.od Oslo.(tymczasowo).