194,60/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu ciastek 2022 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2022 00:09

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Lillehammer przy pakowaniu ciastek. Oferta pracy w Norwegii 2022 dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 194,60 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • praca przy pakowaniu ciastek w fabryce spożywczej z Lillehammer
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolowanie jakości i manualne układanie ciastek w stosy
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, energiczność
  • zaangażowanie
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pokojach pracowniczych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • komplet odzieży pracowniczej
  • solidne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • bezpieczne środowisko pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”. Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną wszelkie szczegóły ustalane są bezpieczną drogą on-line.

ID ogłoszenia: 1916300e3335830d