185 brutto/h +zakwaterowanie NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2022 00:43

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 185 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • elastyczna godzinowo praca przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów fizycznych
  • wszelkie sprzęty, detergenty zapewnia zleceniodawca
  • zadania wykonywane są samodzielnie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność d zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • solidność, energiczność
  • wychodzenie z inicjatywą

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • elastyczny grafik
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 13662f7b8920d255