153/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii dla kierowcy kat.B od zaraz Uber Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2020 04:55

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B w Uberze. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego przy przewozie osób samochodami służbowymi. Konieczna co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B dla Ubera

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 153 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie świadczenie usług przewozowych dla klientów z użyciem aplikacji telefonicznej UBER

Oczekiwania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka norweskiego będzie mile widziana, ale nie jest obowiązkowa
  • punktualność, odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na norweskiej umowie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia
  • do dyspozycji pracownika będzie samochód, karta paliwowa oraz telefon komórkowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/03/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 7735e58d8ea2f3e9