do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii 2017 na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:59

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem AGD dla Polaków do podjęcia od zaraz. Oferta z Fredrikstad skierowana do osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • pracownik będzie zajmować się rozładunkiem i załadunkiem towarów, przyjmowaniem, sprawdzaniem i przeliczaniem dostaw
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość, sprawność, zwinność
  • zmotywowanie, zorganizowanie
  • umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • za miejscu zapewnione jest wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na pół roku
  • płatne zakwaterowanie, miesięcznie wychodzi ok 3000 NOK – lub samodzielne zorganizowanie sobie lokum

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 55/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 67258d550058d0a1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii 2017 na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad”

  1. barmed553@wp.pl na 18 kwietnia 2017 @ 03:47

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Znam się dobrze na komputerach oraz mam doświadczenie przy pracy na magazynie

    proszę o kontakt
    email: barmed553@wp.pl
    telefon : 786186025