165 brutto/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2021 01:03

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni z kosmetykami. Zatrudnienie w Oslo dla magazynierów bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie codziennych obowiązków jako pomocnik-magazynier w hurtowni kosmetyków
  • do zadań należeć będzie pilnowanie porządku, przyjmowanie dostaw na magazyn, rozładunek towarów, kompletowanie zamówień zgodnie z listą, pakowanie, cykliczne przeprowadzenie inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dynamiczne tempo pracy
  • wielozadaniowość
  • samodzielność
  • bezkonfliktowość oraz zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia pracownicze
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • opcja udziału w tanim kursie języka norweskiego na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata z góry. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona dopiero z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 10/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 73761616e4c1bf37

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami Oslo”

  1. Witam jakis numer kontaktowy mozna do firmy ??