156,80/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie z odzieżą Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 04:30

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na magazynie odzieżowym we Fredrikstad. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Wymagany jest natomiast j. angielski.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Start: od zaraz

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 2

Obowiązki:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zbieranie towarów pod zamówienia
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem towarów oraz montażem zabezpieczeń
  • inne zadania w zależności od wymagań pracodawcy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacją
  • samodzielność
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • rzetelność, zaangażowanie
  • minimum 12 miesięcy doświadczenia w pracy na magazynie
  • dużą zaletą będą osoby z prawem jazdy i swoim autem

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • opcję pracy na nadgodziny
  • pracę na zmianie nocnej z późniejszą opcją przejścia na zmiany rotacyjne
  • norweską umowę o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1725a232f224ff64

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na magazynie z odzieżą Fredrikstad”

  1. Mateusz Moneta na 9 stycznia 2018 @ 01:55

    Jestem zainteresowany , mam doświadczenie dodatkowo uprawnienie na Wózki ‭00 31 6 45 78 46 86‬. Holenderski i polski ‭+48 510 686 092‬