165 brutto/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji czekolady Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2022 01:29

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2022 także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w manufakturze słodyczy na produkcji wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prostych, manualnych prac przy taśmociągu
  • do zadań należeć będzie samodzielne obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość, przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie porządku na stanowisku, pakowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • bezkonfliktowość oraz umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • uczynność
  • samodzielność, solidność

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu przez cały okres trwania umowy
  • świadczenia socjalne
  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu za 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • uczciwe zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych stałą umowę
  • norweskie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/05/22

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 72862640274e4a15