175/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych fabryka w Bergen 2021

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:14

Zatrudnimy osoby bez znajomości języka norweskiego w fabryce żywności z Bergen. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii 2021 na produkcji dań gotowych. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowywanie i przynoszenie składników – mycie, krojenie warzyw i owoców, krojenie chleba, wędlin itp.
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • prace porządkowe
  • pakowanie produktów gotowych, naklejanie etykiet
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • legalną, umowę norweską na pełny etat
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • atrakcyjne premie i dodatki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka rezydenta Polaka
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • szkolenie pracownicze w języku polskim

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 710600ac3a15c050