166,40/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pracownik produkcji w fabryce kremu czekoladowego
  • do zadań należą nieskomplikowane prace produkcyjne przy taśmociągu oraz jego obsługa
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie jakości, ciągłości, obsługę maszyn, pakowanie, mieszanie itp.
  • rzetelne szkolenie zapewnione

Oczekiwania:

  • energiczność, zaangażowanie, sumienność
  • zdolność do pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • obowiązuje system zmianowy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • norweską umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami oraz odprowadzaniem podatku do norweskiego urzędu
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą oraz środki ochrony osobistej

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2021″.

ID ogłoszenia: 9361581fa1621d2