168/h + mieszkanie NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji napojów Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 04:33

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na produkcji napojów w fabryce z Lillehammer. Od zaraz propozycja zatrudnienia dla 4 osób bez znajomości języka norweskiego, dla pracodawcy mile widziani są kandydaci z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Stawka godzinowa: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o odpowiednią jakość produktów
  • przenoszenie składników
  • obsługiwanie, konserwacja i mycie maszyn produkcyjnych
  • praca przy zdejmowaniu i pakowaniu produktu gotowego, spełniającego warunki jakościowe
  • foliowanie opakowań, a także ich paletowanie i przygotowywanie do magazynowania

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • brak uzależnień
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do przyjechania własnym autem do pracy w Norwegii
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • internet po wifi
  • zakwaterowanie za darmo w pokojach 2-3 osobowych na terenie zakładu pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1255a10b6b9a9031

6 komentarzy na “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji napojów Lillehammer”

  1. Witam . Mam na imię Arek 29 l . Spełniam wszystkie wymagania oprócz przyjazdu własnym autem . Proszę o kontakt pod nr 697724336 . Pozdrawiam

  2. Witam, jesteśmy parą , zainteresowaną podjęciem pracy proszę o kontakt 602794780

  3. Pracownik10 na 29 listopada 2017 @ 00:11

    Witam, jestem zainteresowana, spelniam wymagania. Kontakt 692070539.

  4. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 884808710 lub mailowy szymsel@gmail.com

  5. wchodzę, znajomość branży i 15 lat doświadczenia na produkcji fmcg. zabieram żonę

  6. MichalJ1103 na 19 lutego 2018 @ 15:58

    Witam jestem zainteresowany . Z zawodu jestem operator maszyn i urzadzen w przemysle spożywczym. Posiadam certyfikaty operatorskie i dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe. Prosze o kontakt do mnie 505154785.