Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

167/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 2 grudnia 2018 03:59
  • Wygasa: 36 dni, 8 godziny

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Norwegia praca do podjęcia od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Na miejscu możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna na taśmie produkcyjnej przy pakowaniu ciastek
  • osoba zatrudniona ustawia po 8-12 ciastek i wkłada do maszyny foliującej

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • szybkość, energiczność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm
  • brak piercingu, tatuaży, sztucznych rzęs, paznokci, włosów
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • odzież roboczą
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Nr. ref.: pr1/012/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy grudnia 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie. Możliwe zatrudnienie od 2019 roku.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/012/2018” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID Ogłoszenia: 2755c032a7ce96e9