148,60/h NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu czekoladek Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2019 03:08

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 148,60 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów, a następnie wkładanie ich do plastikowych tacek
  • sztuki które nie spełniają jakości – są wybrakowane, uszkodzone muszą zostać zdjęte z taśmy
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność
  • zaangażowanie, sumienność, uczciwość, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • rozwój
  • szkolenia pracownicze podnoszące kwalifikacje
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • premie i dodatki

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 24 listopada 2019.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4665dc6994bc0964

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu czekoladek Lillehammer”

  1. Witam Jestem zainteresowany Państwa oferta .
    Mój nr kontaktowy 516894130
    e-mail: aremic@op.pl