156/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2019 02:57

Od zaraz propozycja zatrudnienia dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w fabryce z Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Opis zadań:

  • prosta praca na produkcji słodyczy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem kontroli jakości i pakowaniem wyrobów
  • ważenie towaru, foliowanie oraz naklejanie etykiet
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • zręczność
  • dostępność na pół roku
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na okres 6 tygodni
  • opcja wykupienia tanich obiadów w cenie 100 NOK za dzień
  • wdrożenie w obowiązki
  • tanie zakwaterowanie w cenie 50 NOK za dobę

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/0006/19

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po 01.02.2019.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0006/19

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7015d038e9f680cf