169/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii przy pakowaniu łososia od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 05:18

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu łososia. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz w przetwórni rybnej na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca w przetwórni rybnej – na hali w niskiej temperaturze
  • obowiązkiem pracownika będzie filetowanie, krojenie, ważenie oraz pakowanie łososia norweskiego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • przynajmniej rok doświadczenia
  • zręczność

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w zadania
  • umowę o pracę na czas określony
  • odzież roboczą
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „pakowanie łososia Norwegia 2018″na adres dostępny poniżej:

biuro@workingservice.pl

źródło: http://workingservice.pl/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia.php

ID ogłoszenia: 4655a764a50d956c