173,20/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii przy pakowaniu mrożonek od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 05:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w fabryce spożywczej ze Stavanger dla pakowaczy również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej ze Stavanger
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prostych prac porządkowych, dbanie o ciągłość produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości
  • głównym obowiązkiem będzie pakowanie produktów gotowych
  • jako iż jest to praca w zakładzie produkującym mrożonki, zadania wykonywane są na hali przy temperaturze ok. -2 do 2 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składowania

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje pełne przeszkolenie pracownicze, środki ochronne oraz uniform
  • sprawdzoną firmę i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • rozwój
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatny urlop
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc przy formalnościach
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5395c67f8e48a3d9

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Norwegii przy pakowaniu mrożonek od zaraz Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą
    Czy nadal aktualna?
    I czy można więcej informacji?
    Dla 3 osób
    Z góry dziękuję