156/h brutto NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii przy pakowaniu słodyczy od zaraz Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2019 01:56

Aktualna propozycja zatrudnienia w Oslo przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii 2019 bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą zgodnie z BHP
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i przepakowywanie słodyczy
  • do zadań należeć będzie obsługa wagi, foliowanie, etykietowanie, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dostępność od zaraz na 6 tygodni
  • świetne zorganizowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę tymczasową na 6 tygodni
  • opcja wykupienia tanich obiadów za 100 NOK dziennie
  • pomoc przy rozliczeniach i dopełnianiu formalności
  • pracodawca oferuje tanie zakwaterowanie, częściowo opłacone, pracownik dopłaca jedynie 50 NOK na dobę

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/0001/19

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po 01.02.2019.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0001/19

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 9345c3a6c4b3f2c2